HOTEL HOTI II – ULQIN – MONTENEGRO

MIRE SE VINI – Vend ideal per pushim

Oferta speciale per muajin qershor Na kontaktoni

Mire se vini !

Shpresojme qe do te gjeni nje oferte e cila do ju pershtatet kushteve tuaja dhe qe do te jeni mysafiret tone te dashur.

Nese keni ndonje pytje ,lirisht pyetni cfare do qe ju intereson.

Kliko ne numrin per te thirur

<a href=”tel:+38268617517″><img src=”http://hotelihoti.com/wp-content/uploads/2017/04/contact-only-number.png” /></a>

Cmimet gjate sezonit Korrik dhe Gusht 2019

Gjysem  pansion ( mengjes + darke ) ne dhome  dy kreveteshe prej 45.00€ ne nate

Gjysem  pansion ( mengjes + darke ) ne dhome  tre kreveteshe prej 40.00€ ne nate

Apartament me dy dhoma – Gjysem pansion (mengjes + darke ) per max 4 persona prej 180.00€ ne nate

Apartament me dy dhoma – Gjysem pansion (mengjes + darke ) per max 5 persona prej 200.00€ ne nate

Per ne

Hotel superior me 4 yje

Hotel Hoti II me 4 yje eshte vend luksoz dhe magjik,ku koha qendron e mendja relaksohet.I rrethuar me pisha dhe i izoluar nga zhurma qytetit,vend per kenaqesi dhe pushim te plote.Ne afersi te hotelit gjinden pyjet e pishave ,si dhe plazhet me te mira te bregdetit te Malit te Zit te begatshme me reren e imte sheruese.Ofron apartamente luksoze si dhe dhoma me internet falas,wellnes me saun si dhe banjo turke.

Luksi eshte motoja jone

Ne dispozicion jane 28 dhoma dhe 4 apartamente luksoze.Hoteli permban pishine,wellness qender me saune,palester,dhoma per masazhe ,kendin e lojrave per femije si dhe banjot turke.Ne catine e hotelit gjinden  gjakuzit ,shtreter me cadra si dhe mini bari per mysafiret.Hoteli mysafirve ju ofron shijim te ushqimit te kuzhines vendore dhe nderkombetare,si dhe vererave te ndryshme te vendit.

Kemi edhe me teper per te ofruar

Permbajtje te tjera dhe mundesi per te shijuar kohen e juaj tek ne

Restorant I jashtezakonshem ne kuader te hotelit

Ne restorant shpesh mbahen kokteje dhe bankete te ndryshme,ndersa oferta e pasur e banketeve  perfshin menyja te ndryshme.

Ambient unik, I pastert dhe I  stilizuar me mobilje modere.

Restoranti Hotel Hoti2 ne Ulqin ne Plazhin e Madh eshte vend ideal per te shijuar kafen e mengjesit,nga nje mengjes I larmishem e deri te darka speciale dhe e dedikuar.

Spa & Wellness qendra

Qendra Spa & Wellnes eshte nje vend qe eshte duke ndertuar nje tradite te harmonise se trupit dhe shpirtit ne nje atmosfere te kendshme nepermjet kombinimit te efekteve te dobishme te ujit te detit,ngrohjes dhe toneve relaksuese.

Dy pishina dhe gjakuzi ne cati te hotelit

Pishinat me uje te ngrohte  te detit jane te vendosura ne cati te hotel Hoti 2.I mbuluar nga kulmet e vetme ,qe mundesojne hapjen dhe mbylljen ,ofron mundesi shijimi ne cdo stine te vitit .

Pishina eshte e rrethuar nga nje tarrace e gjere per rrezitje,me pamje nga qyteti.Duke shijuar castet e pushimit ne tarracen tone ndjeni eren teksa ju ledhaton ftyren si dhe zhurmen e valeve te detit.

This post is also available in: Bosnian English